Олександр Сафонов: У нашому колективі не лише хочеться працювати, але і досягати успіхів
П'ятниця, 14 вересня 2018, 16:03

DSC_0414

Гра восьмого туру Чемпіонату України з футболу серед команд другої ліги (Група А), не лише стала переможною для команди «Черкащина-Академія», але і відкрила гравців зовсім по-новому. Захисник Олександр Сафонов, на полі суперника, у Хмельницькому, виконав роль бомбардира і вперше з початку сезону 2018/2019рр., забив гол.

До першого забитого Сафоновим м’яча, команда «Поділля» вела з рахунком 1:0. На 35 хвилині матчу, у боротьбі з гравцями суперника, після кутової подачі від Тимофіїнка, Олександр забиває м'яч у ворота команди "Поділля". Вже наприкінці другого тайму, Андрій Сторчоус забив другий гол, який і приніс очікувану перемогу команді.

Сафонов ділиться, емоції від першого забитого в сезоні ним м’яча були дуже позитивними.

«Я не очікував, але хотів забити, – каже він. – Найголовніше, що команда здобула перемогу і ми рухаємося вперед, виконуємо задачі , робимо все можливе для того, щоб бути першими в турнірній таблиці і вийти до першої ліги.»

DSC_0533-2

У професійній сфері Олександр Сафонов рівняється на півзахисника англійської команди футбольного клубу«Манчестер Юнайтед» Пола Скоулза.

«Я не люблю компліментів. Віддаю перевагу чути критику і спростовувати її», - це слова Скоулза і я також дотримуюся цієї позиції», - каже він.

Зацікавленість футболом у Сафонова з’явилася ще у дитинстві, більшість свого часу він приділяв саме цьому спорту.  У сім років дідусь привів його до секції дитячої юнацької спортивної школи у місті Знам’янка, де його першим тренером став Сергій Грінкевич.

«Напевно не було конкретного періоду в житті, коли я зрозумів, що хочу присвятити футболу своє життя, - ділиться він. – Хотів бути професіоналом з самого дитинства і моя зацікавленість поступово переросла у професію»

У починаннях Олександра Сафонова дуже сильно підтримували його рідні і близькі люди.

«Вони відвідували усі мої матчі і робили все можливе для того, щоб я займався улюбленою справою», - пояснює гравець.

Олександр навчався в футбольному клубі «Аметист» у місті Олександрія, а у свої сімнадцять років він підписав перший контракт із професійним футбольним клубом «Олександрія».

Сезон 2014/15 він грав за команду ФК «Черкаський Дніпро», яка знаходилася у другій лізі. 2015/16 сезон Сафонов представляв інтереси цієї ж команди у першій лізі та грі за кубок. 2016/17 сезон грав у першій лізі за команду «Миколаїв» та був заявлений в двох матчах за «Черкаський Дніпро». Кубкову гру грав також за «Миколаїв».У 2017 році Олександр Сафонов став справжнім відкриттям для команди вищої ліги з Білорусі - спортивного футбольного клубу «СЛУЦК», під гербом якого провів увесь сезон.  Наступний сезон 2017/18 захисник грав у першій лізі за ФК «Волинь», а новий сезон 2018/19 став захищати інтереси новоствореної команди майстрів «Черкащина-Академія».

«У нашому колективі не лише хочеться працювати, але і досягати успіхів», - каже про новостворену команду «Черкащина-Академія» Олександр Сафонов.