Команда ФК"Черкащина-Академія" із рахунком 2:1 перемогла суперника із Хмельницького
Субота, 08 вересня 2018, 18:40

DSC_0552

Команда ФК"Черкащина-Академія", в рамках Чемпіонату України з футболу серед команд другої ліги (Група А), сьогодні, 8 вересня, із рахунком 2:1 перемогла команду суперника ФК"Поділля" у запеклому виїздному матчі.

На перших хвилинах матчу Черкаська команда почала атакувати ворота суперника. Перший удар по воротах хмельничан зробив Олександр Сафонов, але м'яч пролетів над воротами суперників.

Гравці «Поділля» почали атакувати у відповідь і це принесло перший ігровий результат.

Андрій Муляр відкриває рахунок на 14 хвилині матчу. Для Хмельницької команди це був перший гол в домашній грі у цьому Чемпіонаті.

Олександр Сафонов на 35 хвилині у боротьбі з гравцями суперника після кутової подачі від Тимофіїнка забиває м'яч у ворота команди ФК"Поділля".

У другому таймі черкасці почали більш активно іти в перед.

Жовту картку отримав Євдокимов на 67 хвилині за порушення правил гри.

Іван Тищенко на 70 хвилині вийшов замість Антона Євдокимова. На 73 хвилині Сафонов прийняв пас від Локтіонова і знову спробував пробити ворота головою, але не успішно.

Загалом кілька невдалих гольових моментів було у обох команд в другому таймі.

Швець із команди "Поділля" отримав жовту картку за суперечку із арбітром.

На 81 хвилині ворота черкасців було атаковано суперниками, але воротар Євгеній Панченко уміло зіграв і зміг відбити м'яч, який з точністю летів у ворота. Головний тренер хмельничан зробив ще одну заміну. Роман Худік змінив Андрія Муляра на 83 хвилині.

Згодом замість Зеленевича головний тренер Олександр Кирилюк випустив Вадима Тенжицького, а замість Віталія Тимофіїнка вийшов Віталій Бойко.

На 90 хвилині Роман Локтіонов зробив передачу м’яча на Андрія Сторчоуса, останній зміг головою забити у ворота суперника, чим вивів свою команду вперед. Загалом три хвилини компенсував до основного часу арбітр, але рахунок гри від цього не змінився.