Відбулася зустріч керівництва ФК"Черкащина-Академія" з гравцями та тренерами команди майстрів
Середа, 29 серпня 2018, 23:09
DSC_0004

Новостворена команда майстрів ФК"Черкащина-Академія" після шести турів поточного Чемпіонату України є одним із лідерів групи "А" другої ліги і претендує на підвищення у статусі. 


Перед вирішальними футбольними матчами, президент Володимир Лашкул та генеральний директор Юрій Колеснік зустрілися з гравцями і тренерами. Під час зустрічі Володимир Лашкул прокоментував не зовсім вдалу гру команди проти команди СК"Чайка"(Київська область). Також були обговорені завдання команди на поточний футбольний сезон, її перспективи переходу до I ліги. Наголошувалося, що ФК"Черкащина-Академія" - новостворений клуб, тому потрібно вдосконалювати як роботу адміністрації клубу, так і навчально-тренувальний процес в команді. 
Тренерський склад повинен більш прогнозовано планувати тренувальний процес, підготовку до матчу та відновлення гравців. Для забезпечення і фінансування реабілітаційних заходів не обов'язково чекати вказівку від генерального директора та платежів від клубу, адже за перемоги, гравці отримують преміальні кошти від спонсорів та партнерів. Тому можливо деякі заходи (сауна, плавання, прогулянки), фінансувати самостійно або використовувати природні можливості Черкас, адже перемоги дадуть можливість компенсувати не значні витрати. 
Під час зустрічі зазначалося, що вже в цю суботу, 1 вересня, відбудеться важливий виїздний футбольний матч. Команда ФК"Черкащина-Академія" зіграє у Тернополі із ФК"Нива". Слідуюча гра 8 вересня відбудеться у Хмельницькому із командою ФК"Поділля".


DSC_0020

DSC_0009DSC_0014

 
���� - �������. ������� ������