Команда ФК"Черкащина-Академія " у напруженому домашньому матчі зіграла в нічию із командою СК"Чайка".
Понеділок, 27 серпня 2018, 21:36

DSC_0187
Футбольний матч між командами ФК"Черкащина-Академія" та СК"Чайка", сьогодні, 27 серпня, завершився із рахунком 1:1.

Дуже напруженим був матч для обох команд. Перший тайм був дуже в'язким, було багато боротьби та мало гольових моментів.

На 9 хвилині в ворота команди "Черкащина-Академія" арбітр назначив штрафний. Максим Зеленевич із черкаської команди травмувався, замість нього вийшов Віталій Бойко. До основного часу першого тайму арбітр додав 2 хвилини.

Другий тайм став більш результативним. Зокрема тренер команди суперників зробив протягом другого тайму чотири заміни. Головний тренер академіків Олександр Кирилюк випустив на поле замість Андрія Сторчоуса Івана Тищенка. Останній на 84 хвилині забив перший гол.

Такий хід гри надав агресії київським гравцям, Сергій Пономаренко штовхнув в спину Романа Локтіонова, за що отримав жовту картку.

На 89 хвилині СК "Чайка" змогли відповісти черкасцям, Андрій Бартошук забив м'яча, чим і зрівняв рахунок.

До основного часу арбітр додав чотири хвилини, але на результат гри це ніяк не вплинуло.