«Черкащина-Академія» у запеклому домашньому матчі перемогла команду ФК «Калуш»
Неділя, 12 серпня 2018, 16:35

Із рахунком 3:2 Футбольна команда «Черкащина – Академія», вже цієї суботи, 11 серпня, в рамках Чемпіонату України з футболу серед команд другої ліги ПФЛ, група «А», в селі Білозір'я  перемогла суперника з міста Калуш.

Для обох команд матч був надто важливим, адже вони лідирують в турнірній таблиці. Також слід відзначити, що команди «Черкащина – Академія» та «Калуш» у цьому сезоні ще не пропускали у свої ворота.

На 23 хвилині першого тайму Андрій Старчоус забив у ворота суперника. Цей м’яч став мотивуючим для академців, адже суперник був досить сильним. Вже згодом, на 34 хвилині з подачі Віталія Тимофіїнка, Старчоус поцілив у ворота вдруге. До основного часу першого тайму, арбітром було додано ще хвилину.

Другий тайм став не менш запеклим. У команди Черкащина-Академія відбулося три заміни гравців. На 58 хвилині Іван Тищенко змінив Вадима Тенжицького, на 70 хвилині замість Віталія Тимофіїнка вийшов Віталій Бойко, а на 86 хвилині Денис Шурубура замінив Андрія Сторчоуса. Останній вже виконав свою місію в грі із Калушем.

На 61 хвилині, призначене суддею пенальті зіграло не на користь команди Черкащина-Академія, калушчани забили свій перший контактний гол. Такий хід подій додав команді академіків лише запалу та додаткової мотивації, на 80 хвилині Олег Тарасенко прийняв пас від Івана Бойка та забив третій гол у ворота суперника. Наприкінці матчу арбітр додав ще три хвилини часу, які стали вирішальними у цьому поєдинку. Команда Калушу на 92 хвилині матчу забила свій другий гол, та сил зрівняти рахунок в них вже не вистачило.

Як говорить головний тренер ФК"Черкащина-Академія" Олександр Кирилюк, все задумане вийшло. Не зважаючи на видалення в попередній грі нападника Романа Локтіонова, свою перемогу їм здобути таки вдалося.

"Бій був запеклим, та нам таки вдалося вибороти перемогу. Ми робили ставки на Андрія Старчоуса і команда змогла зіграти налагоджено і результативно",- каже він.

А от головний тренер ФК"Калуш" Василь Малик каже, їхній команді можливо трішки не вистачило швидкості.

"Я думаю, що кілька факторів зіграло проти нас в цьому матчі. Хлопці жаліються, що і поле складне, чуже для нас, адже ми звикли грати на траві, а тут синтетика, а може і в підготовці до гри щось було не так, - пояснює тренер. - Коли ми зробили кілька замін і випустили на поле молодих гравців, ситуація трошки покращилася і ми змогли забити перший контактний гол, а згодом і другий".

Василь Малик ділиться, що до кожної з ігор та команд вони щоразу підбирають нові тактики.