ФК «Черкащина-Академія» виборола перемогу у тяжкому виїзному матчі
Понеділок, 06 серпня 2018, 07:58

Черкаська футбольна команда  у  виїзному матчі третього туру другої ліги ПФЛ  групи "А", п’ятого серпня, із рахунком 1:0, перемогла давнього суперника - команду "Буковина" із міста Чернівці.

Тяжким, але результативним для нашої команди видався цей виїздний матч. Черкасці створили біля воріт суперників достатню кількість гольових моментів. Уже на 13 хвилині першого тайму прохід по флангу нападника Романа Локтіонова став єдиним результативним у грі.

У обох команд було безліч емоцій під час матчу. На 84 хвилині другого тайму у команди гостей залишилося десять гравців, а через кілька хвилин і наш нападник Роман Локтіонов отримав червону картку та був видалений з гри.

Головний арбітр додав до основного часу шість хвилин, але цього було недостатньо для команди суперників для того, щоб зрівняти рахунок.