19 Долінський Денис Картинка 74’ Бойко Віталій 8
20 Щетінін Владислав Картинка 77’ Картинка 90+1’ Картинка 89’ Качур Руслан 11
11 Лазарович Тарас Картинка 76’ Чорний Вадим 13
27 Шестаков Михайло Картинка 61’ Проневич Дмитро 3

Інтерес до матчу "Жемчужина" - "Черкаський Дніпро" викликало турнірне становище команд. Обидва суперники знаходяться в зоні ризику і тому кожне здобуте очко на футбольному полі для них на вагу золота.

З перших хвилин матчу господарі осадили ворота "Черкаського Дніпра", намагаючись розхитати оборону гостей і підібрати ключи до воріт черкащан. Але і наші футболісти не відсиджувалися в обороні, а намагалися налагодити гру в контратаках. Проте, ряд небезпечних моментав біля воріт гостей вдалося створити саме гравцям "Жемчужини". Однак, коли захист черкащан не справлялася зі своїми обов'язками, як завжди на висоті був Орест Будюк. До екватора поєдинку команди прийшли без забитих м'ячів.

Другий тайм став дзеркальним відображенням першої половини зустрічі - господарі насідали на ворота гостей, час від часу турбуючи голкіпера "Дніпра", а черкащани намагалися контратакувати. Фінальний свисток арбітра матчу Олександра Кальонова зафіксував цілком закономірну нічию матчу - 0: 0.