Про деякі питання Регламентів у футболі
Середа, 07 березня 2018, 00:00
6 березня «Черкаський Дніпро» отримав відповідь від ПФЛ щодо можливості проведення, у зв'язку з аномальними опадами снігу в місті Черкаси, футбольних матчів на стадіоні «Зоря» навчально-тренувального комплексу товариства в с. Білозір'я.

фото 1 001 фото 2

Нагадуємо ПФЛ, що 26 жовтня минулого року пункт 14 статті 15 Регламенту змагань не завадив Комітету з питань стадіонів та безпеки проведення змагань ФФУ прийняти інше рішення:

фото 3 фото 4


11 листопада 2017 року ФК «Черкаський Дніпро» скористався зазначеним дозволом та організував проведення футбольного матчу 21 туру Чемпіонату України з футболу серед команд першої ліги ПФЛ на стадіоні «Зоря» навчально-тренувального комплексу товариства в с. Білозір'я.

Пунктом 2.1. Регламенту Всеукраїнських змагань з футболу серед команд клубів ПФЛ сезону 2017/2018 р. р. є впровадження порядку організації та проведення змагань відповідно регламентних документів ФФУ, як організації яка делегує ПФЛ повноваження (думка клубу).

фото 5 001 фото 6 

фото 7

Регламент інфраструктури стадіонів та заходів безпеки проведення змагань з футболу ФФУ має наступні норми:

фото 8 фото 9


Таким чином, при протиріччі норм статті 5 Регламенту інфраструктури стадіонів та заходів безпеки проведення змагань з футболу ФФУ та статті 15 Регламенту Всеукраїнських змагань з футболу серед команд клубів ПФЛ сезону 2017/2018 р. р. необхідно застосовувати норми статті 5 Регламенту ФФУ, які, до речі, тотожні нормам регламентів ФІФА, УЄФА.

P.S. Виважене рішення комітету ФФУ у жовтні 2017 року дозволило зберегти футбольне поле КП «Центральний стадіон» восени минулого року.

Тож постає риторичне запитання – чи вартує навесні 2018 року зруйнувати його одною грою? Звідки пророста така принциповість ПФЛ?

 
 - .