Столовицький: «Погане будемо прибирати, а хороше будемо нарощувати»
Неділя, 25 лютого 2018, 17:33
02_22_Stolovickiy1

Головний тренер «Черкаського Дніпра» Ігор Столовицький поділився з прес-службою «Гірника-Спорт» про матч в Кременчуці.

- Ваша команда розпочала четвертий збір. Які ставили завдання в цьому матчі? Можливо, вже награєте приблизний склад? 
- Це наша перша гра на останньому зборі. Можливо, вона була не дуже виразною, проте на це є ряд причин. Перша – це те, що у нас п'ять осіб знаходяться на перегляді. Люди нові тому те, що ми задумували і домовлялися на установці, не все було виконано. Найголовніше, що я, як тренер побачив, що нам треба поміняти, а що додати. Це все тренувальний процес. З цієї поразки ніхто не буде робити трагедії. Вважаю, що ми отримали хороше навантаження та їжу для роздумів. Погане будемо прибирати, а хороше будемо нарощувати. Тепер ми виходимо на завершальну стадію підготовки, а гравці проводитимуть на полі весь матч, а не за 45 хвилин, як в минулій грі з «Гірником-Спорт». Вона була для нас більше навчальної грою, ніж контрольною. 

- І все ж, як охарактеризуєте минулий поєдинок з «Гірником-Спорт»? 
- Можна сказати, що іноді вона була рівною, але раз ми програли, значить допустили більшу кількість помилок. Недопрацювали в обороні і свої моменти не реалізували. Перший тайм, я вважаю, був більш виразним. Є над чим працювати. 

- Якою виявилася міграція гравців у Вашій команді під час перерви у чемпіонаті? 
- Змін у нас небагато. Поки підписали Дмитра Кошелюка, який повернувся додому з Сум. Також нашу команду поповнив Рома Локтіонов. Поки два придбання. Зараз підпишемо контракт з Євдокимовим, і я сподіваюся, підпишемо контракт з Тимофієнко, який сьогодні був на перегляді. 

- Наприкінці другого тайму Локтіонов достроково залишив поле. Що з ним сталося? 
- У нього виник спазм, ми вирішили його поберегти. Його грою я задоволений. Напевно, у другому таймі його і не вистачило. 

Прес-служба ФК "Гірник-Спорт"
 
 - .