Плани амбітні, завдання серйозні
П'ятниця, 22 липня 2011, 17:11
1_1 Напередодні старту в чемпіонаті України серед команд другої ліги футбольний клуб «Славутич» запросив черкаських журналістів на відкрите тренування команди. Майстри пера і мікрофона мали змогу поспілкуватися з керівниками клубу та тренерським штабом, а також познайомитися з гравцями, які вже найближчої суботи зіграють перший матч у професіональній лізі.
Насамперед журналісти оглянули відремонтовані роздягальні для футболістів, яким можуть позаздрити багато клубів української прем’єр-ліги. Просторий зал із сидіннями та шкафчиками, душові кімнати – тобто всі належні умови для учасників матчів.

Далі була екскурсія головною ареною. Віце-презедент ФК "Славутич" Володимир Ходак зазначив, що нині ведеться активна робота з реконструкції спортивної споруди:

- Вже виготовлено проектну документацію на встановлення табло, монтаж освітлення. Думаю, що вже найближчим часом розпочнемо ці роботи. Також у планах ремонт бігових доріжок, щоб тут можна було проводити легкоатлетичні змагання, а також реконструкція фасаду адміністративного приміщення стадіону. Сподіваюся, що ці роботи будуть виконані якомога швидше, завдяки спільним зусиллям міської та обласної влади.

2А потім прямо на трибунах стадіону відбулася спілкування представників мас-медіа з керівництвом, тренерським штабом футбольного клубу «Славутич», обласної федерації футболу, а також із президентом Професіональної футбольної ліги України Мілетієм Бальчосом, який саме цього дня знайомився з ходом реконструкції головної спортивної арени Черкащини.

- Цього року склад другої ліги чемпіонату України поповнили вісім нових клубів, серед яких і черкаський «Славутич», - проінформував присутніх Мілетій Володимирович. – Я в силу своїх службових обов’язків постійно буваю в містах, де базуються клуби першої та другої ліг. Сьогодні випала нагода відвідати Черкаси, де, відверто зізнаюся, раніше не бував. Скажу чесно, я вражений побаченим, а найголовніше – серйозним підходом до справи керівництва футбольного клубу «Славутич». Вірю, що черкаська команда успішно виступатиме на професіональному рівні, тим більше, що вдалося зібрати молодих талановитих гравців. Хотілося б приїхати до Черкас після завершення сезони і вручити нагороди чемпіонату в другій лізі.

Серйозність намірів щодо розвитку футбольного клубу підтвердив і віце-президент Володимир Ходак.

- Ми планомірно і систематично проводимо роботу зі створення належної інфраструктури клубу, забезпечення команди «Славутич» усім необхідним, - зазначив Володимир Анатолійович. – Селекційна робота триває, і команда буде поповнюватися новими футболістами, які мають відповідний рівень для вирішення тих завдань, які поставлені перед «Славутичем» у чемпіонаті та Кубку України. Також одне із наших пріоритетних завдань – виховання місцевих талановитих гравців, які в подальшому вливалися б у склад головної команди Черкащини. Талановиті хлопці у нас є, і це підтверджує нещодавній успішний виступ гравців команди «СДЮСШОР-Ходак» у першості Дитячо-юнацької футбольної ліги України, де вони посіли друге місце. Також ми активно працюємо над залученням для клубу нових спонсорів. Але хочемо, щоб це були люди, які не просто допомагатимуть фінансово, а житимуть цією справою, люди, які всім серцем люблять футбол.

Журналісти також мали змогу познайомитися з новачками команди, переважна більшість яких – молоді талановиті футболісти, які прийшли з дублюючих складів команд української прем’єр-ліги. Під оплески Володимир Ходак вручив футболки з номерами новим футболістам, які разом із старожилами (тобто тими, хто грав в аматорській лізі) захищатимуть честь міста та області на професіональному рівні.

3 Першим футболку з рук віце-президента клубу отримав воротар Олексій Крупниченко. Як виявилося, він найстарший у команді, хоча йому лише двадцять шість (для голкіпера це взагалі молодий вік). Однак трагедії з того, що в команді зібрані гравці переважно 20-23 років, головний тренер ФК «Славутич» Олександр Кирилюк не робить:

- Відверто вам скажу, я не заглядаю футболістові у паспорт. Для мене найголовніше – що він уміє на футбольному полі. Адже часто буває, що гравець з іменем і великим послужним списком, прийшовши в команду, не може показати той рівень гри, який від нього очікують. Трансферне вікно ще відкрите, тому шукаємо і проглядаємо гравців, які б підсилили гру команди. Ось буквально напередодні до нас приїхали на перегляд ще кілька футболістів. Так що процес селекції не припиняється, він триватиме і надалі.

Футболки з ігровими номерами також отримали інші новачки «Славутича».

А потім журналісти мали можливість поспостерігати за тренуванням команди та поспілкуватися з її гравцями.

4- Мені подобається команда, влаштовують умови, - зазначив захисник Тимофій Листопад (на нього, до речі, тренерський штаб покладає особливі надії, адже це гравець уже з певним досвідом). – Коли отримав запрошення з Черкас, звичайно, роздумував, але коли приїхав сюди і побачив серйозний підхід керівництва клубу до всіх питань, то без вагань прийняв пропозицію. Сподіваюся на успішний виступ «Славутича» у професіональній лізі.

- У нас багато приїжджих гравців, - каже капітан команди Євген Гуд, - але, незважаючи на це, атмосфера в колективі дружна, всі з нетерпінням очікують старту чемпіонату, в якому прагнутимуть показати свої найкращі якості.

Представники мас-медіа також мали змогу переконатися, що для гравців команди створені належні побутові умови, а це важлива запорука успішної гри на футбольному полі.

Тож у добру путь, «Славутич»!

Фотогалерея "Презентація команди"

 
 - .