Футбольний клуб «Черкаський Дніпро» - переможець у номінації «Краща команда серед ігрових видів спорту»
Понеділок, 05 лютого 2018, 11:36
IMG_4246 

Кращих спортсменів та тренерів назвали в Черкасах. Їх визначали в рамках міського огляду-конкурсу «Лауреати спортивного року». Церемонія нагородження відбулася 2 лютого на сцені міського будинку культури імені Івана Кулика. Обирали переможців у 16-ти номінаціях серед призерів чемпіонатів Світу, Європи, Олімпійських та Паралімпійських ігор, заслужених майстрів спорту та тренерів.

Розпочався захід із вручення сертифікатів на стипендії міської ради та міського голови за високі результати в змаганнях національного та міжнародного рівнів. Таку грошову премію цього року отримуватимуть 55 спортсменів. 

Нагороди переможцям і лауреатам вручали заступник директора департаменту освіти та гуманітарної політики ЧМР Марина Бакланова, начальник управління у справах сім'ї, молоді та спорту Ольга Сисоєва, начальник відділу фізкультури і спорту Павло Скворцов, депутат міської ради Олексій Мельник, український борець греко-римського стилю Жан Беленюк.

Підопічні Анатолія Дейнеки стали переможцями у дебютному розіграші Чемпіонату України серед команд Першої ліги (U-19), чим і заслужили перемогу в номінації. Окрім «Черкаського Дніпра» в списку номінантів також були присутні: команда з хокею на траві Черкаської області – бронзовий призер Вищої ліги чемпіонату України серед чоловіків та збірна команда з волейболу загальноосвітньої школи №10.

Подробиці заходу, переможців у інших номінаціях та більше світлин ви можете знайти тут

За матеріалами офіційного сайту Черкаської міської ради
 
 - .