Тарасенко підписав новий контракт із «Черкаським Дніпром»
П'ятниця, 29 грудня 2017, 13:55
DSC_0006

ПРОВІДНИЙ ЗАХИСНИК «ЧЕРКАСЬКОГО ДНІПРА» ОЛЕГ ТАРАСЕНКО ПОВЕРНУВСЯ В ГРУ”, ПІДПИСАВШИ НОВИЙ ПІВТОРАРІЧНИЙ КОНТРАКТ ІЗ КЛУБОМ, ЩО БУДЕ ДІЯТИ ДО ЛИПНЯ 2019 РОКУ.


Це сталося у прес-центрі  “Центрального стадіону” 29 грудня. 

Попередня угода гравця закінчувалася 31 грудня.

За словами головного тренера команди Ігоря Столовицького, таким чином черкаські вболівальники отримали хороший подарунок під Новий рік.

Олег – це вихованець черкаського футболу і є одним із найкращих наших футболістів. Тому я дуже задоволений тим, що вдалося із ним підписати нову угоду. Переконаний, що у другій частині сезону він віддасть всі сили, аби посприяти покращенню турнірної ситуації для “Черкаського Дніпра”.  Можна сказати, що він є одним із символів цієї команди і на нього орієнтуються як молоді, так і досвідчені футболісти”, - повідомив Ігор Столовицький.

0F96E554-C4B2-49B7-B6A0-DFAF5D795A16

Водночас президент Корпорації «Міжнародне фізкультурно-спортивне об’єднання «Футбольний клуб «Черкаський Дніпро» Володимир Лашкул поставив завдання тренерському штабу команди на перші три матчі другої частини чемпіонату України:  здобути три поспіль перемоги.

Підписання нового контракту із Олегом Тарасенком говорить про те, що футбольний клуб  буде намагатися виправити турнірне становище команди майстрів. Тому чекаю від головного тренера пропозицій щодо підсилення команди новими якісними футболістами Для цієї роботи потрібно активніше використовувати зимове міжсезоння.”, - зазначив Володимир Лашкул.

 
 - .