НОВОРІЧНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ від Лашкула В.Г. – президента Корпорації «Міжнародне фізкультурно-спортивне об'єднання «Футбольний клуб «Черкаський Дніпро» і одночасно президента громадської організації «Футбольний клуб «Зоря» Білозір'я
Середа, 27 грудня 2017, 15:32

 12279018_1518297361801403_4147645588815197139_n   

  Адресую це повідомлення всім, у кого «болить» за стан справ у футбольному господарстві Черкащини, патріотам нашого краю, прихильникам команди майстрів «Черкаський Дніпро».

  Незважаючи на інертність Черкаського футбольного бомонду, відсутність ініціативи і бажання в його лідерів вирішувати практичні питання  щодо забезпечення участі команди майстрів з міста Черкаси в Чемпіонаті України з футболу та сприяти її поверненню до групи лідерів першої професіональної футбольної ліги, протягом останніх днів 2017 року буде пролонговано контракт з одним із лідерів команди Олегом Тарасенко ще на 1,5 роки до 2 липня 2019 року. (Це новорічний подарунок вірним прихильникам команди.)

  Одночасно громадська організація «Футбольний клуб «Зоря» Білозір'я і Корпорація допоможуть товариству з обмеженою відповідальністю «Футбольний клуб «Черкаський Дніпро» виплатити заробітну плату футболістам команди майстрів і співробітникам клубу за грудень 2017 року. Тобто ми надамо можливість менеджерам, тренерам, гравцям та їхнім сім'ям по-людськи зустріти Новій рік і новорічні свята.

  Громадська організація «Футбольний клуб «Зоря» Білозір'я і Корпорація навіть в новорічні дні продовжать пошук можливих інвесторів або партнерів чи спонсорів для аматорської команди «Зоря» Білозір'я і команди майстрів «Черкаський Дніпро».

  Ми вимушені підставити «плече» «Черкаському Дніпру», тому що зробити це більше немає кому. Адже протягом року, що завершується, Черкаська міська рада не спромоглася виконати жодної обіцянки (муніципальний футбольний клуб не створено, надані пільги вже розпочали ліквідовувати, круглий стіл за участю представників бізнесу запланований на 26 грудня в котрий раз не відбувся).

  Але футбольний клуб діє і буде діяти! Звичайно, ми не відмовимося від дієвої підтримки міської і обласної рад, облдержадміністрації, її управління у справах сім’ї, молоді і спорту, інших управлінь та департаментів! Тільки досить обіцянок! Закликаємо вирішувати практичні справи!

 
 - .