28 листопада відбулися загальні збори Громадської організації «Футбольний клуб територіальних громад Черкащини «Черкаський Дніпро-Академія»
Середа, 29 листопада 2017, 12:52
DSC_0004

Збори розглянули звіт генерального директора Громадської організації «Об'єднаний футбольний клуб територіальних громад Черкащини «Черкаський Дніпро – Академія» Білоусова С.В. за період роботи з 21.05.2017 по 28.11.2017.

Збори продовжили повноваження генерального директора Громадської організації «Об'єднаний футбольний клуб територіальних громад Черкащини «Черкаський Дніпро – Академія» Білоусова С.В.  та рекомендували йому спільно з генеральним директором ТОВ «ФК «Черкаський Дніпро» Богуславцем С.С. у грудні 2017 року організувати чергову «маркетингову хвилю» з метою залучення коштів для функціонування команди майстрів «Черкаський Дніпро» та громадської організації.

Під час загальних зборів наголошувалося на ситуації, що склалася у команді майстрів та футбольному клубі «Черкаський Дніпро» після 25 травня 2017 року, тобто з дня коли президент футбольного клубу Лашкул В.Г. склав свої повноваження. Виступаючи занепокоєно, говорили про недоліки в роботі щодо забезпечення підготовки резерву для команди майстрів в дитячих спортивних школах та аматорських футбольних клубах Черкащини. Було звернуто увагу міської ради Черкас та обласних органів влади на недостатній рівень матеріально-технічної бази для підготовки футболістів-професіоналів у місті Черкаси та області. В ході обговорення звіту генерального директора, учасники зборів наголошували, що вже протягом семи місяців міська рада намагається створити муніципальний футбольний клуб. Але зусилля ініціаторів і прихильників створення такого клубу постійно заплутуються у "павутинні" чиновників та серед лабіринтів розподілу бюджетних потоків. Одночасно учасники зборів висловили пропозиції щодо перейменування громадської організації в ГО «Муніципальний футбольний клуб «Дніпро», «Черкаський Дніпро» або «Черкаси».

За підсумками обговорення загальні збори прийняли звернення до міського голови Черкас Бондаренка А.В., голови Черкаської обласної державної адміністрації Ткаченка Ю.О. до голови Черкаської обласної ради Вельбівця О.І та до громадськості Черкащини. Текст звернення буде опубліковано пізніше.

Прес-служба ФК «Черкаський Дніпро»
 
 - .