Важливе повідомлення!
П'ятниця, 27 жовтня 2017, 15:22
2fe545b4b57e8a6e830565807cf8b0ef

ФК «Черкаський Дніпро» звернувся до голови Федерації футболу Черкаської області Голуба В.В з проханням про перенесення на 4-те листопада 2017 р. гри останнього туру Вищої ліги Чемпіонату області між командами «Альтаїр» (смт. Драбів) та «Академія-Черкаський Дніпро-Зоря».

Причиною такого звернення є те, що команда «Черкаський Дніпро» (U19) 1-го листопада повинна провести важливий матч Чемпіонату України серед однолітків у місті Харків, з лідером підгрупи, командою «УФК-Олімпік». Для правильної оцінки ситуації, що склалася, наводимо турнірну таблицю в груповому етапі станом на 27 жовтня 2017 року.

H-_n-gHJMEw

Федерація футболу Черкаської Області листом за підписом В.Г Фощія відмовилася задовольнити прохання ФК «Черкаський Дніпро». Знову ж таки, для правильної оцінки ситуації наводимо турнірну таблицю Чемпіонату області станом на 27 жовтня 2017 року.

wU_N1vLn33vSA

Головний тренер команди «Академія-Черкаський Дніпро-Зоря» (U19) Анатолій Дейнеко вже дав свій коментар з приводу ситуації, шо склалася: 

- Ми були впевнені, що федерація піде нам назустріч, адже ми захищаємо честь області у цьому чемпіонаті, а нашу команду можна сміливо назвати збірною усіх дитячих шкіл. Приїхали пізно вночі з Харкова і маємо всього один день на відновлення, а потім знову потрібно грати гру в Чемпіонаті області і знову без перепочинку їхати в Харків на надзвичайно важливий матч. Фахівці, мабуть, зі мною погодяться, що 19-ти річним хлопцям дуже важко переносити такі навантаження. Вони просто не встигнуть відновитися. До останнього моменту чомусь була впевненість, що перенесуть хоча б на день, а у підсумку зовсім відмовили. Але для команди, футбольного клубу "Черкаський Дніпро", та й Черкаської області матч у Драбові не має турнірної перспективи (десяте, або максимум восьме місце), а результат матчу у Харкові буде мати велике значення навесні для розподілу місць у групі по завершенню турніру.


А що думають з цього приводу керівники та тренери команд, що беруть участь у Чемпіонаті Черкаської області. Сайт ФК «Черкаський Дніпро» буде вдячний за відповідні коментарі фахівців футболу та обов'язково надрукує їхні коментарі або листи.

Також наводимо скани листів зверення клубу до Федерації футболу Черкаської області та лист у відповідь та чекаємо на коментарі фахівців футболу.


ЛИСТ - ЗВЕРНЕННЯ ДО ФФЧО (нижче)

im2g6

ЛИСТ - ВІДПОВІДЬ ВІД ФФЧО (нижче)

img6
 
 - .