Ічанський: Зараз багато працюємо над своїми помилками
Четвер, 07 вересня 2017, 10:04
pF4Ix-hKPuY

Півзахисник ФК «Черкаський Дніпро»
Сергій Ічанський відповів на запитання клубної прес-служби напередодні матчу з «Балканами»


- Як проходить тренувальний процес напередодні матчу з "Балканами" і з яким настроєм команда підходить до гри?
- Готуємося в звичайному режимі, але налаштовуємося дуже серйозно, так як залишилися неприємні спогади з останніх ігор. Ми дуже постараємося довести, що заслуговуємо більшого і займаємо абсолютно не своє місце в турнірній таблиці.

- На чому тренерський штаб зараз акцентує свою увагу в першу чергу?
- Якщо ми програємо - значить допускаємо помилки при виконанні поставлених перед нами завдань. Тому зараз багато працюємо над своїми помилками та намагаємося не допускати їх у простих ситуаціях.

- З "Балканами" ми грали лише раз, в рамках Другого попереднього раунду Кубка України 2016/17 років. Чи є в тебе якісь уявлення про нашого суперника?
- Особисто я жодного разу не бачив цю команду, але ми налаштовуємося дуже серйозно. Тренерський штаб відразу сказав нам, що суперник доволі серйозний, команда зіграна та з хорошим підбором гравців. Тому на нас чекає непроста гра. Взагалі, не важливо хто твій суперник, потрібно виходити на кожну гру як на останню і показувати гідну гру та результат.

- У команді ти вже більше місяця. Як проходить твоя адаптація і як тебе прийняла команда?
- Адаптація проходить добре. Мене прийняли дуже тепло, до того ж, деяких хлопців я знав до цього, а з деякими встиг вже і пограти. Колектив, я вважаю, у нас доброзичливий. Головне, щоб тепер ми всі разом намагалися показувати хороший футбол і піднялися в таблиці.

- Питання, яке вже стало традиційним. За який європейський клуб вболіваєш і кого зі світових гравців вважаєш кращим на своїй позиції?
- З самого дитинства вболіваю за англійський «Ліверпуль». У свій час дуже імпонувала гра Стівена Джерарда, але на даний момент на своїй позиції вважаю кращим Тоні Крооса.
 
 - .