Тарасенко та Захаревич у збірній 8-го туру!
Вівторок, 29 серпня 2017, 08:04
wallpaper-4590

SportArena назвала символічну збірну чергового туру в Першій лізі сезону 2017/18.


Коментар до гри захисника Олега Тарасенка: Черкаська команда вперше в сезоні не пропустила – і велика заслуга в цьому самого досвідченого захисника Тарасенка, який здорово діяв з Резесідзе та Шведенко в рідкісній для Першої ліги з побудови обороні дніпрян. Олег не лише надійно грав біля своїх воріт, але і регулярно небезпечно підключався до чужих. Декілька разів після його ударів було дуже небезпечно.

Коментар до гри півзахисника Ярослава Захаревича: Захаревич забив красивий м'яч у ворота Руху, визнаний нашим сайтом найвидовищнішим у 8-му турі. Але і крім переможного м'яча, вінгер, який володіє хорошим ударом і вмінням розкрити фланг за рахунок швидкісних рейдів, надовго запам'ятається суперникам. Ярослава зупинити інший раз можна було лише з порушенням правил, а його активні переміщення часто призводили до загострення.

Коментар стосовно роботи головного тренера Олександра Кирилюка: Черкаська команда зачекалася перемог – зі стартового туру вона незмінно програвала, однак до часу непростого виїзду в Винники їй вдалося зібратися з силами і награти новачків. Надійно діючи в обороні, дніпряни проводили досить гострі атаки і на диво добре, як для команди з малодосвідченою основою, використовували стандарти. Переможний гол Захаревича при всьому своєму дивовижному виконанні став підсумком колективних дій – як і сенсаційна перемога над Рухом.


SB_1_8-768x503


За матеріалами сайту «SportArena»
 
 - .