«Черкаський Дніпро» визначився з ігровою формою
П'ятниця, 18 серпня 2017, 17:31

obo2ik.ru_57186

Три дні тому, 15 серпня, наш клубний сайт розмістив новину, в якій говорилося про те, що партнер Корпорації «МФСО «ФК «Черкаський Дніпро» компанія «SWIFT»  намагається  допомогти Громадській організації «Футбольний клуб «Черкаський Дніпро» і представникам Громадської організації «Ультрас Черкаси» дійти згоди стосовно ігрової екіпіровки команди майстрів і пропонує чотири варіанти екіпіровки. Одночасно з новиною було запущено голосування за чотири варіанти, щоб дізнатися думку вболівальників про те, яка форма підходить нашій команді найбільше.

Сьогодні, 18 серпня, станом на 18:30 голосування було зупинено рішенням генерального директора ТОВ ФК «Черкаський Дніпро» Сергія Богуславця, а підсумкові результати зафіксовані. Переможцем голосування став Варіант №4. Так виглядає форма, яка сподобалася нашим уболівальникам найбільше. (фото нижче)
Форма4


У голосуванні взяв участь 661 вболівальник. Варіант-переможець з невеликим відривом в 5 голосів (0.8%) здобув верх над найближчим "переслідувачем". Кінцеві результати голосування та процентне співвідношення можна побачити на скріншоті нижче.

Фотографії всіх варіантів можна подивитися тут.

Снимок 

Незважаючи на те, що Корпорація «Міжнародне фізкултурно-спортивне об'єднання «ФК «Черкаський Дніпро» ніде не наголошувала на тому, що кінцеве рішення буде прийматися за підсумками голосування,  але клуб вирішив піти назустріч рішенню вболівальників і повністю задовольнив його. Компанія «SWIFT» вже виготовляє екіпіровку, яка перемогла у голосуванні, тому на завтрашній матч проти «Полтави» підопічні Олександра Кирилюка вийдуть в новому комплекті форми. Дякуємо усім, хто брав участь у голосуванні.

Нагадуємо, що матч 7-го туру «Черкаський Дніпро» - «Полтава» відбудеться 19 серпня о 18:00. Ціна квитків - 30 гривень.
 
���� - �������. ������� ������