Вболівальники ФК «Кремінь» та ФК «Оболонь-Бровар» висловили слова підтримки на адресу ФК «Черкаський Дніпро»
П'ятниця, 11 серпня 2017, 08:50
ANLoiGAQZsU

Вболівальники футбольних команд «Кремінь» (Кременчук) та «Оболонь-Бровар» (Київ) надіслали  фото та висловили слова підтримки команді майстрів «Черкаський Дніпро» після акції «черкаських ультрас».

Дійсно, після того, як Володимир Лашкул склав повноваження президента клубу, команда зіткнулася з цілим рядом фінансових труднощів. Ситуація дійшла до того, що клуб був змушений зняти другу команду з Чемпіонату України серед команд другої ліги, відпустити практично всіх ключових гравців і сформувати новий склад команди на базі вихованців Академії футболу «Черкаський Дніпро-Зоря» та футболістів, які брали участь у Чемпіонаті Черкаської області з футболу.

Незважаючи на всі складнощі, черкаська команда продовжує виступати у Першій лізі, а Володимир Лашкул в статусі президента корпорації «Міжнародне фізкультурно-спортивне об'єднання «ФК «Черкаський Дніпро» продовжує допомагати команді фінансово та шукає нових партнерів і спонсорів, щоб зберегти клуб.

Наразі команда зазнала п'яту поразку поспіль, але ми маємо підтримку справжніх вболівальників, та команду, яка хоче грати та перемагати. Сподіваємося побороти цю кризу та знову радувати наших вболівальників перемогами.

Наводимо повний текст звернення наших футбольних друзів: "Від фанатів футбольного клубу "Кремінь" та "Оболонь-Бровар" хотіли б виказати вам слова підтримки у цій непростій ситуації, яка склалася навколо клубу. Сподіваємося, що клуб буде функціонувати. #ЧД має жити"

Дякуємо хлопцям за проявлену ініціативу! Дуже приємно усвідомлювати, що незважаючи на суперництво та спортивну боротьбу за місце у Чемпіонаті, за межами поля ми друзі.

Навзаєм бажаємо тільки добра та процвітання нашим командам, а також маємо одну загальну мету - підняти рівень українського футболу та повернути вболівальників на стадіони.

В цьому ми єдині!

ФК «Черкаський Дніпро»
 
 - .