Переможці конкурсу "Вгадай рахунок" від «Черкаського Дніпра» та «lifecell» отримали свої призи
Четвер, 10 серпня 2017, 12:06
no-translate-detected_104-2147486051

Футбольний клуб «Черкаський Дніпро» та технологічний партнер клубу мобільний оператор «lifecell» визначили переможців, які вгадали точний рахунок матчу з ФК «Геліос» і вручили прогнозистам заслужені подарунки.


Щоб стати учасником конкурсу, вам досить буде всього лише отримати безкоштовний стартовий пакет у промоутерів «lifecell», яких можна знайти на території стадіону перед кожним домашнім матчем «Черкаського Дніпра» та активувати його, після чого перед кожною домашньою грою Ви будете отримувати sms-повідомлення з пропозицією вгадати рахунок. Щоб зафіксувати свій прогноз, достатньо надіслати його у відповідь sms-повідомленням.


На підсумковий рахунок 1:2 на користь гостей прогноз зробили відразу чотири вболівальника. На наступний день після матчу ми зв'язалися з переможцями та вручили їм призи від ФК «Черкаський Дніпро» та мобільного оператора «lifecell». Звітуємо світлинами переможців з призами.

HsMXrY5Sq2w oYa8lmScrac 
ps1nbLHaQKY y_ROF27nC3w

Вітаємо переможців та дякуємо всім учасникам за активність! Наша велика родина росте від матчу до матчу!

Нагадуємо, що брати участь у конкурсі може кожен, хто отримав та активував стартовий пакет «lifecell» з тарифом «Футбол». Ми продовжуємо проводити подібні конкурси на постійній основі, тому і рекомендуємо всім уболівальникам випробувати свою удачу. Можливо, саме Вам вдасться вгадати результат наступного домашнього матчу та стати володарем цінних призів!
 
 - .