Президент корпорації «Міжнародне фізкультурно-спортивне об'єднання «Футбольний клуб «Черкаський Дніпро» Лашкул В.Г. зустрівся з вболівальниками
П'ятниця, 11 серпня 2017, 07:29
ki_tN4OpKrQ


Відразу після календарного матчу Чемпіонату України серед команд першої ліги, у якому «Черкаський Дніпро» вдома приймав харківський «Геліос», президент корпорації «Міжнародне фізкультурно-спортивне об'єднання «Футбольний клуб «Черкаський Дніпро» Лашкул В.Г. зустрівся з вболівальниками та прихильниками команди майстрів «Черкаський Дніпро» у секторі №14 стадіону «Центральний». Зустріч була запланована та анонсована заздалегідь на офіційних ресурсах клубу.

Володимира Григоровича зустріли оплесками, після чого сам президент корпорації привітав вболівальників та почав зустріч з інформації про поточний стан справ у клубі, ситуацію в команді, після чого відповів на низку запитань, які задавали присутні. Питання стосувалися ігрової форми, подальшого існування клубу та перспектив команди.

3b38OARpBME


Наступним на запитання вболівальників відповідав головний тренер команди Кирилюк О.І., який подякував уболівальникам за приємні слова на адресу команди, та пояснив, що їй потрібен час і підтримка, щоб відчути впевненість у собі, «наростити м'язи» для подальшого розвитку. Представники вболівальників, в свою чергу, висловили подяку Олександру Іллічу за роботу, похвалили команду за боротьбу на полі та пообіцяли продовжувати підтримувати футболістів, незважаючи на поточний результат.

Надалі розмова йшла про створення муніципального футбольного клубу у місті Черкаси, свою позицію з цього приводу висловив заступник Черкаського міського голови Коломоєць І.А., який з березня 2017 року очолює робочу групу, яка займається вивченням такої можливості та напрацюванням відповідних пропозицій міському голові.

На запитання вболівальників щодо співпраці комунального підприємства «Центральний стадіон» та футбольного клубу відповідав директор підприємства Гончаров  Ю.А., який проінформував присутніх про те, що не має можливості у повному обсязі звільнити команду майстрів «Черкаський Дніпро» від платежів за використання футбольного поля під час проведення матчів (плата складає близько 8 тис. грн. за один матч).


Дякуємо всім, хто знайшов час і відвідав цю, без сумніву, важливу для нас зустріч. Клуб переконався в тому, що вболівальникам потрібна своя футбольна команда у місті Черкаси. Команда має жити!

 
 - .