Чемпіонат України U-19: «Академія-Черкаський Дніпро» зустрінеться вдома з надвмотивованим «Олімпік-СДЮШОР-2»
Вівторок, 16 травня 2017, 17:17

3qsM_--cEUY

В рамках 17-го туру Першості України 2016/2017, Першої ліги, «Академія-Черкаський Дніпро» зіграє вдома, в Білозір’ї, з кропивницьким «Олімпік-СДЮШОР-2»

Наразі, це передостанній матч Чемпіонату, який  може стати вирішальним для команди з Кропивницького. «Олімпік» зараз  перебуває на останньому місці турнірної таблиці-десятому, маючи в активі 6 очків.  На глядачів очікує цікавий матч, адже  теоретично, при вдалому перебігу подій, гості ще  мають шанси посунути вишгородський «Діназ» , який набрав 7 очок, і зберегти прописку в Першій лізі.  В протилежному випадку, відповідно до регламенту Всеукраїнських змагань з футболу серед команд  U-19, юніори з Кропивницького участь у змаганнях у наступному сезоні не братимуть.

На противагу,  юніори «Черкаського Дніпра» є лідером Чемпіонату в своїй групі: ще в попередньому, 16-му турі, перемога з рахунком 3:0 над білоцерківським «АРЗ»,  забезпечила команді місце в фіналі Чотирьох.

Команда, відпочивши, в плановому режимі підготувалася до 17-го туру, який відбудеться в с. Білозір’я  у середу, 17 травня, о 17.00.
 
 - .