Відкритий Кубок Черкас 2017 року з футболу: Академія "Черкаський Дніпро -Зоря" вийшла у фінал
Четвер, 20 квітня 2017, 20:11

17992090_450761005268031_5736963997076760841_n

У півфінальному матчі розіграшу відкритого Кубка Черкас з футболу Академія "Черкаський Дніпро -Зоря" з рахунком 4:0 перемогла черкаський "Шелтон".

"Черкаський Дніпро-Зоря" 4:0 "Шелтон"
Голи: Нікішов, Білоус, Луганський, Шиман

Матч відбувався на домашньому стадіоні Академії в Білозір'ї. Гра видалася складною: перший тайм закінчився з рахунком 0:0, і лише в другому - вдалося переломити ситуацію. Помилка захисників "Шелтона" на початку другого тайму дала змогу Нікішову забити перший гол і "розмочити" рахунок. На 46-й хвилині він обікрав шелтонівських захисніків і влучним ударом направив м'яч у нижній кут воріт супротивника. Авторами ще трьох голів стали Білоус, Луганський та Шиман.