«Черкаський Дніпро» у жовтні: підбиття підсумків
Субота, 11 листопада 2017, 13:40
2fe545b4b57e8a6e830565807cf8b0ef

Футбольний жовтень для головної команди Черкас та Черкаської області завершено. Клубна прес-служба підбиває підсумки місяця, аналізує виконану роботу та звітує перед вболівальниками про результати та події, що відбулися всередині клубу.


Організаційно-кадрові зміни в футбольному клубі

29-го жовтня, одразу після домашнього матчу проти ФК «Оболонь-Бровар» (Київ), генеральний директор ТОВ ФК «Черкаський Дніпро» Сергій Богуславець проанонсував цілий ряд організаційно-правових та інших змін у клубі, про які пообіцяв повідомити найближчим часом. Вже на наступний день, а саме 30 жовтя, на нашому офіційному сайті була опублікована новина, яка розповіла про чотири основні зміни, що сталися в клубі, а саме:

1. Змінено назву громадської організації футбольний клуб «Черкаський Дніпро» на «Об'єднаний футбольний клуб територіальних громад Черкащини «Черкаський Дніпро-Академія»
2. Створена "опікунська рада футбольного клубу". Головою опікунської ради обрано Омаргалієва Костянтина Сапартаєвича - заступника голови Черкаської обласної державної адміністрації, а також підтверджено повноваження генерального директора Білоусова Сергія Вікторовича, який ще раніше був затверджений на цій посаді.
3. Збори розглянули заяву почесного президента футбольного клубу Бондаренко А.В., стосовно припинення ним виконання обов'язків почесного президента та задовольнили це прохання. Одночасно почесним президентом футбольного клубу було обрано керівника Корпорації «UKRAVIT» Ільченко Віталія Володимировича.

Ряд цих змін створив великий резонанс у ЗМІ, як регіонального, так і всеукраїнського масштабу. Але, на жаль, замість уточнень за певними пунктами, видання почали або висміювати зазначені нами зміни, не зрозумівши їх суті, або почали сіяти невірну інформацію про те, що клуб планує переїхати в Білозір'я назавжди або про те, що офіційна назва команди буде складатися з десяти слів. Звичайно, що такі дії та їх наслідки негативно позначилися на іміджі нашої команди. І не зовсім зрозуміло, звідки така інформація була взята та чому саме таким чином була спотворена.

Стосовно Віталія Ільченка. Наприкінці жовтня новий почесний президент вже встиг дати коментар одному з черкаських видань про його внесок у майбутнє команди майстрів і плани на майбутнє. Найближчим часом наш клуб планує викласти розгорнуте інтерв'ю з новим керівником команди, в якому, цілком можливо, буде проанонсовано ряд змін, які незабаром клуб зазнає.


Офіційні матчі команди майстрів у жовтні

Жовтень став одним з найбільш складних футбольних відрізків для нашої команди. Як в ігровому плані, так і в психологічному. Команді належало було зіграти цілих шість матчів, половина з яких проходила на виїзді. А відкрили футбольний жовтень підопічні Олександра Кирилюка матчем проти абсолютного лідера серед команд Першої ліги.

1.10 (14-й тур) — «Арсенал-Київ» - «Черкаський Дніпро» — 1:0 [Подробиці матчу]
7.10 (15-й тур) — «Черкаський Дніпро» - «Колос» (Ковалівка) — 0:1 [Подробиці матчу]
11.10 (16-й тур) — «Черкаський Дніпро» - «Нафтовик-Укрнафта» (Охтирка) — 0:0 [Подробиці матчу]
16.10 (17-й тур) — «Суми» - «Черкаський Дніпро» — 3:2 [Подробиці матчу]
21.10 (18-й тур) — «Кремінь» (Кременчук) - «Черкаський Дніпро» — 1:0 [Подробиці матчу]
29.10 (19-й тур) — «Черкаський Дніпро» - «Оболонь-Бровар» (Київ) — 0:2 [Подробиці матчу]


Офіційні матчі молодіжного складу U19

Чинні чемпіони Першої ліги (U19) трохи оступилися на початку сезону, але в жовтні практично повністю виправили ситуацію, підійшовши до перенесеного матчу проти головного лідера чемпіонату у всеозброєнні. У разі перемоги наша команда буде йти на зимову перерву в якості лідера чемпіонату, що і є головною метою підопічних Анатолія Дейнеко.

04.10 (4-й тур) — «Черкаський Дніпро» (U-19) - «Нікополь-Обрій» (U-19) — 1:0 [Подробиці матчу]
11.10 (5-й тур) — «Олімпік-СДЮСШОР-2» (U-19) Кропивницький - «Черкаський Дніпро» (U-19) — 0:3 [Подробиці матчу]
18.10 (6-й тур) — «Черкаський Дніпро» (U-19) - «Барса» (U-19) Суми — 1:0 [Подробиці матчу]
26.10 (7-й тур) — «Геліос» (U-19) Харків - «Черкаський Дніпро» (U-19) — 1:0 [Подробиці матчу]


Завершення сезону у Чемпіонаті області для «Академії-Черкаський Дніпро-Зоря»

Сезон для «академіків» видався не дуже вдалим, на що є маса об'єктивних причин. По-перше, перед початком сезону команда переформувалася. Велика частина лідерів покинула команду та перейшла в інші клуби. Новий склад було зібрано з вихованців та інших гравців молодіжних клубів черкащини, а самі молоді футболісти ще не встигли пройти "перевірку боєм". По-друге, частина гравців була задіяна як в активі основної команди майстрів, так і в команді U19, яка почала захист чемпіонського титулу в Першій лізі. З цієї причини цінність Чемпіонату області була невелика, а сам турнір розцінювався командою як тренувальний. У жовтні команді з Білозір'я належало зіграти завершальні чотири матчі турніру, два з яких з головними лідерами чемпіонату. У підсумку наша команда завершила сезон у нижній частині таблиці.

Варто відзначити, що фінальний матч сезону проти драбівського «Альтаїра» так і не відбувся. Нашій команді було зараховано технічну поразку за неявку на матч. Ситуація склалася так, що ФК «Черкаський Дніпро» звернувся до голови Федерації футболу Черкаської області Голуба В.В з проханням про перенесення на 4-те листопада 2017 р. гри останнього туру Вищої ліги Чемпіонату області між командами «Альтаїр» (смт. Драбів) та «Академія-Черкаський Дніпро-Зоря». Причиною такого звернення є те, що команда «Черкаський Дніпро» (U19) 1-го листопада повинна була провести важливий матч Чемпіонату України серед однолітків у місті Харків, з лідером підгрупи, командою «УФК-Олімпік», а одного дня на відпочинок було явно недостатньо. Федерація футболу Черкаської області листом за підписом В.Г Фощія відмовилася задовольнити прохання ФК «Черкаський Дніпро». 

07.10 (19-й тур) — «УТК» - «Академія-Черкаський Дніпро-Зоря» — 6:1
14.10 (20-й тур) — «Академія-Черкаський Дніпро-Зоря» - «ЛНЗ-Лебедин» — 0:2 
21.10 (21-й тур) — «Спартак» - «Академія-Черкаський Дніпро-Зоря» — 1:2 [Подробиці матчу]
28.10 (22-й тур) — «Академія-Черкаський Дніпро-Зоря» - «Альтаїр» — 0:3

 
 - .