Футбольний клуб «Черкаський Дніпро» у серпні 2017 року
Середа, 06 вересня 2017, 08:56
2fe545b4b57e8a6e830565807cf8b0ef


Ситуація навколо клубу

Місяць, що минув, для адміністрації футбольного клубу був досить напруженим і хвилюючим. Адміністрація клубу перебувала у центрі інформаційних дискусій, або навіть можливо сказати, що це були війни стосовно майбутнього команди майстрів та питань, що вивчалися робочою групою міської ради, яка відпрацьовувала пропозиції по створенню муніципального футбольного клубу. Незважаючи на досить несприятливий мікроклімат для творчої роботи і позитивних досягнень, що були створені навколо адміністрації клубу з подачі містечкових порадників адміністрація витримала тиск і при підтримці Корпорації МФСО «ФК «Черкаський Дніпро» і її президента Лашкула В.Г. забезбечила фінансування участі команди майстрів у Чемпіонаті України серед команд Першої ліги. Поки що команда тримається в кінці пелетону другого за рангом Всеукраїнського турніру професіонального футболу. Але головне - команда збережена і Черкащина представлена у Професіональній футбольній лізі України. Дії робочої групи міської ради очолюваної заступником міського голови Коломойцем І.А. ніяк не сприяли накопленню позитиву навколо питання про створення муніципального футбольного клубу. В результаті І.А Коломоєць підписав службову записку на ім'я міського голови Бондаренко А.В з пропозицією створити комунальне підприємство Черкаської міської ради «Спортивний клуб «Дніпро». Зверніть увагу, не футбольний клуб, а спортивний клуб...? Більш глибокий аналіз документів поданих на адресу міського голови Бондаренко А.В свідчить про те, що Коломоєць І.А та інші учасники робочої групи взяли курс на знищення професіонального футболу у місті Черкаси та області і звичайно на знищення команди майстрів. Але, як говорять: «собаки гавкають, а караван іде».


Офіційні матчі команди майстрів

Футбольний місяць у команди майстрів видався по-справжньому продуктивним. Цілих шість офіційних поєдинків, з досить короткими проміжкамичасу між матчами. Але, на жаль, в останньому місяці літа команда не змогла порадувати уболівальників своїми результатами. Підопічні Олександра Кирилюка довгий час шукали свою гру, награвали зв'язки та програвали матч за матчем, але в підсумку все ж таки зуміли перервати образливу серію поразок і отримали кредит довіри від уболівальників, які відзначали той факт, що команда прогресує та показує непогану боротьбу, не дивлячись на невтішні результати.

05.08 (4-й тур) — «Інгулець» (Петрове) - «Черкаський Дніпро» — 2:0 [Подробиці матчу]
09.08 (5-й тур) — «Черкаський Дніпро - «Геліос» (Харків) — 1:2 [Подробиці матчу]
14.09 (6-й тур) — «Волинь» (Луцьк) - «Черкаський Дніпро» — 3:2 [Подробиці матчу]
19.08 (7-й тур) — «Черкаський Дніпро» - «Полтава» — 2:3 [Подробиці матчу]
26.08 (8-й тур) — «Рух» (Винники) - «Черкаський Дніпро» — 0:1 [Подробиці матчу]
30.08 (9-й тур) — «Черкаський Дніпро» - «Гірник-Спорт» (Горішні Плавні) — 0:1 [Подробиці матчу]


Молодіжний склад (Зоря, с. Білозір'я)

19 серпня стартувала друга частина Чемпіонату області та «Академія-Черкаський Дніпро-Зоря» знову вийшла на футбольне поле після місячної перерви. Академіки встигли провести дві виїзні гри в рамках основного турніру вищої ліги та потихеньку почали вкочуватися в другу половину чемпіонату. Так, команда програла обидва матчі, але варто нагадати, що влітку команду покинули всі основні виконавці (приєдналися до команди майстрів або пішли в інші клуби) і новий молодий склад тепер вимагає часу на те, щоб зігратися. До того ж, попереду ще дев'ять турів і змінити невтішну ситуацію в турнірній таблиці цілком реально.

19.08 (12-й тур) — «Авангард» - «Академія-Черкаський Дніпро-Зоря» — 3:0
24.08 (13-й тур) — «Альтаїр» - «Академія-Черкаський Дніпро-Зоря» — 1:0


Зміни у складі / Заявка на сезон

Протягом усього літа «Черкаський Дніпро» формував склад і доповнював заявку, в якій спочатку було всього 19 гравців. До початку серпня в заявці червоно-біло-синіх значилося вже 24 футболіста. І здавалося б, що останні зміни стануть фінальними, але ситуація на футбольному полі по ходу місяця змусила тренерський штаб та керівництво клубу додатково підсилювати склад. Тому протягом місяця футбольний клуб підписав ще трьох гравців для підсилення комнади.

Таким чином, вже 4-го серпня до команди приєднався Віталій Драч. Раніше півзахисник виступав за аматорський СК «Коростень». Віталій взяв 25-й номер та встиг дебютувати у складі нашої команди у виїзному матчі проти луцької «Волині».

Також, 17 та 18 серпня були дозаявлені півзахисники Ярослав Захаревич (взяв 14-й номер) та Дмитро Проневич (взяв 28-й номер). Обидва футболісти покинули ФК «Оболонь-Бровар» на правах вільних агентів і приєдналися до нашої команди. Дебютували в оновленій команді гравці в першому ж домашньому матчі проти «Полтави» та відразу ж беззаперечно завоювали місця в основному складі. Варто відзначити те, що обидва гравці раніше вже виступали за черкаську команду.


Футбольні досягнення

На жаль, серія поразок команди майстрів не дозволила нашим гравцям занадто часто потрапляти у символічні збірні, проте єдина перемога над «Рухом» принесла відразу цілий ряд номінацій. А саме:

- Олександр Кирилюк - найкращий тренер 8-го туру [Детальніше]
- Орест Будюк - герой матчу проти «Руху» [Детальніше]
- Ярослав Захаревич - автор одного з найкращих голів туру [Детальніше]
- Тарасенко, Захаревич та Кирилюк у збірній 8-го туру [Детальніше]


Нова екіпіровка команди майстрів

15 серпня партнер Корпорації «МФСО «ФК «Черкаський Дніпро» компанія «SWIFT» намагаючись допомогти Громадській організації «Футбольний клуб «Черкаський Дніпро» та представникам Громадської організації «Ультрас Черкаси» дійти згоди стосовно ігрової екіпіровки команди майстрів запропонувала чотири варіанти можливої футбольної екіпіровки. Клуб вирішив дізнатися думку вболівальників з цього приводу та запустив на сайті голосування, в якому вболівальники більшістю проголосували за варіант №4. Було вирішено піти їм назустріч, тому компанія «SWIFT» швидко розробила комплект варіанту-переможця і вже на домашній матч проти «Полтави» наші гравці вийшли у новій формі.

А пізніше, ГО «Ультрас Черкаси» вручили команді ще один новий комплект ігрової екіпіровки. 

Ні екіпіровка компанії «SWIFT», ні екіпіровка подарована фанатами - не стали фартовими. Тому логічно, що Корпорація МФСО ФК «Черкаський Дніпро» оголосила конкурс на розробку дизайну нової екіпіровки. Якщо «Черкаський Дніпро» до початку другої половини Чемпіонату України утримається на футбольній мапі України, то будемо вірити в те, що конкурс допоможе припинити гостру дискусію між ГО «Ультрас Черкаси» та адміністрацією футбольного клубу стосовно екіпіровки команди.


Академія футболу у Білозір'ї

Не пройшли футбольні нагороди і повз Академію футбольного клубу. Напередодні Дня будівельника (13 серпня) було оголошено переможців конкурсу «Кращі будинки і споруди, збудовані та прийняті в експлуатацію на території України у 2016 році». Такий захід проводиться щорічно з ініціативи Мінрегіону та Державної архітектурно-будівельної інспекції України.

За інформацією від прес-служби ДАБІ України: Сільську академію футболу на Черкащині визнано кращим об’єктом спортивного призначення, що побудований у 2016 році

 
 - .