«Черкаський Дніпро» у липні: підбиття підсумків
Вівторок, 01 серпня 2017, 05:24
2fe545b4b57e8a6e830565807cf8b0ef 

Футбольний липень для головної команди Черкас та Черкаської області завершено. Клубна прес-служба підбиває підсумки та аналізує виконану роботу. 


Кінець передсезонної підготовки

Липень для нашої команди став кульмінацією тренувальних зборів. Команда провела три спаринги, продемонструвавши непогані результати, враховуючи цілий ряд покинувших команду гравців і складну фінансову ситуацію в команді. Незважаючи на все, керівництво клубу зуміло вивести команду на сезон і продовжує шукати шляхи вирішення цієї ситуації.

01.07 (ТМ) — «Черкаський Дніпро» 2:0 «Жемчужина» (Одеса) — [Подробиці матчу]
03.07 (ТМ) — «Оболонь-Бровар» (Київ) 0:1 «Черкаський Дніпро»
10.07 (ТМ) — «Шахтар» Донецьк (U-21) 1:0 «Черкаський Дніпро» — [Подробиці матчу]

*ТМ - товариський матч


Офіційні матчі у липні

На підопічних Олександра Кирилюка чекали чотири матчі. Три з них в рамках Чемпіонату України серед команд Першої ліги та один в рамках 2-го попереднього етапу (1/32 фіналу) Кубка України. Згадаємо результати зіграних матчів.

15.07 (1 тур) — «Черкаський Дніпро» 3:2 «Кремінь» (Кременчук) — [Подробиці матчу]
21.07 (2 тур) — «Оболонь-Бровар» (Київ) 1:0 «Черкаський Дніпро» — [Подробиці матчу]
26.07 (1/32 фіналу) — «Колос» (Ковалівка) 3:2 «Черкаський Дніпро» — [Подробиці матчу]
30.07 (3 тур) — «Черкаський Дніпро» 0:2 «Миколаїв» — [Подробиці матчу]


Зміни у складі / Заявка на сезон

У зв'язку з фінансовими труднощами та реструктуризацією клубного господарства клуб розлучився з цілим рядом ключових гравців. Добре, що керівництво клубу заздалегідь готувалося до можливих складнощів. Тому тих гравців, що перейшли в інші команди, своєчасно замінили футболісти чемпіонського молодіжного складу (Академія Білозір'я, U-19) та окремі виконавці з Черкаської області. Перша заявка, яку подав клуб, включала в себе 19 футболістів. Протягом липня були дозаявлені ще п'ять гравців. На поточний момент офіційний склад команди сформований у кількості 24 гравців. 

Весь список футболістів (склад команди) можна побачити тут.


Молодіжний склад 

Незважаючи на втрати, в зв'язку з переходом багатьох гравців команди U-19 до команди майстрів "Черкаский Дніпро" та трьох гравців до команди прем'єр-ліги "Верес" (Рівне), молодіжна команда "Академія-Черкаський Дніпро-Зоря" продовжує функціонувати і провела свої матчі у липні. "Академіки" зіграли дві гри у Чемпіонаті Черкаської області. (Один з матчів був перенесений в зв'язку з участю команди U-19 у фінальному турнірі Чемпіонаті України)

05.07 (6 тур) — «Академія-Черкаський Дніпро-Зоря» — «Росава-Наша Ряба» — 1:1  [Подробиці матчу]
08.07 (11 тур) — «Альтаїр» — «Академія-Черкаський Дніпро-Зоря» — 1:0 [Подробиці матчу]


Академія футболу «Черкаський Дніпро-Зоря» в Білозір'ї

5 липня в Білозірській академії футболу змінено покриття в ігровому залі навчально-тренувального комплексу. Встановлено сучасне покриття для гри у футзал, найближчим часом планується встановлення трибун. Розглядається питання про зміну назви Академії футболу «Черкаський Дніпро-Зоря» на назву «Білозірська академія футболу для дітей та юнацтва черкащини «Черкаський Дніпро-Зоря» та відпрацьовується питання передачі цієї інфраструктури до комунальної власності Черкаської обласної ради. 

Більш детально про покриття можна прочитати тут.


Ситуація в клубі

Перед стартом сезону між клубом та стадіоном виникли спірні питання. До останнього моменту команда не знала, на якому стадіоні пройде стартовий матч сезону проти «Кременя», тому намагалася заявити стадіон у Білозір'ї, щоб мати можливість проводити свої домашні матчі. На щастя, ситуація завершилася позитивно для всіх сторін. Керівництво стадіону «Центральний» та ФК «Черкаський Дніпро» змогли знайти спільну мову і домовилися про проведення тренувань та першого матчу на газоні головної арени області, а вболівальники отримали незабутні емоції після неймовірного у всіх розуміннях стартового матчу сезону, але фінансові проблеми клубу до цього часу так і не вирішені. Незважаючи на складання повноважень Лашкул В.Г. продовжував фінансувати основні витрати клубу (заробітна плата гравців, тренерів та адмінперсоналу, підготовка команди до матчів. За перемогу над командою «Кремінь» В.Г навіть виплатив 153 тисячі гривень футболістам і тренерському штабу у якості бонусів).

Міська влада, представники клубу та руху ультрас провели зустріч робочої групи з реформування клубу. Але виявилося, що та схема, яку готові прийняти сторони, може бути реалізована не раніше лютого 2018 року. Керівництво команди вирішило діяти. Спільно з депутатами обласної ради, представниками громадськості і вболівальниками, вони офіційно звернулися до Володимира Григоровича Лашкула з проханням повернутися до справ футбольного клубу. Звернення залишилося без уваги. 

Тому 31 липня керівники ГО та ТОВ ФК "Черкаський Дніпро" направили листа міському голові Черкас Анатолію Бондаренку, який на сьогодні має статус почесного президента клубу з проханням особисто вплинути на ситуацію.

Зі змістом листа можливо ознайомитися тут.

 
���� - �������. ������� ������