ФК "Черкаський Дніпро" без головного тренера
Середа, 30 липня 2014, 22:48

Юрій Бакалов уже не головний тренер "Черкаського Дніпра". Після стартового поєдинку чемпіонату України з ним було розірвано контракт.

У першому матчі чемпіонату України "Черкаський Дніпро" поступився стрийській "Скалі". А через кілька днів після цього клуб припинив співпрацю з Юрієм Бакаловим. Зроблено було це згодою сторін.

Юрій Колесник, перший заступник генерального директора ФК "Черкаський Дніпро": "Це було обопільне рішення, без усяких претензій один до одного. Можливо, він побачив, що гри немає. Може, дуже добрий до футболістів. Потрібен жорсткіший тренер".

Юрій Бакалов очолив тренерський штаб тоді ще "Славутича" в зимове міжсезоння. За підсумками минулого сезону йому не вдалося вивести команду до першої ліги. Тимчасовим виконувачем обов’язків головного тренера "Черкаського Дніпра" призначений Ігор Столовицький. До цього він був помічником Юрія Бакалова.

Ігор Столовицький, в.о. головного тренера ФК "Черкаський Дніпро": "Руководство поставило задачу выиграть последующие две игры – с Кременчугом и на Кубок со Стрыем. В принципе меня все устраивает, в том числе и тренерский штаб. Считаю, что команде по силам решать поставленные задачи".

Тим часом затверджено нову емблему клубу. Її обрано з-поміж кількох варіантів.

Юрій Колесник, перший заступник генерального директора ФК "Черкаський Дніпро": "Ми зберегли кольори клубу – червоний, синій та білий. Щоб додати емблемі патріотичності, вставили жовтий колір".

Порадує команда своїх уболівальників і новою формою. Її можна буде оцінити під час найближчого домашнього поєдинку черкащан 2 серпня.

 

vikka.ua

 
 - .