Чемпіонат U-19. Перша ліга 2017/18 рр.
Print
1-й тур 13-09-2017 «Геліос» (U-19) Харків 1 : 0 «Маолдіс» (U-19) Дніпро
  13-09-2017 «СК-Дніпро-1» (U-19) Дніпро 0 : 2 «Барса» (U-19) Суми
  13-09-2017 «Олімпік-СДЮСШОР-2» (U-19) Кропивницький 2 : 3 «Нікополь-Обрій» (U-19) Нікополь

2-й тур 19-09-2017 «УФК-Олімпік» (U-19) Харків 2 : 0 «СК-Дніпро-1» (U-19) Дніпро
  19-09-2017 «Черкаський Дніпро» (U-19) Черкаси 2 : 3 «Маолдіс» (U-19) Дніпро
  19-09-2017 «Нікополь-Обрій» (U-19) Нікополь 4 : 0 «Геліос» (U-19) Харків

3-й тур 27-09-2017 «Олімпік-СДЮСШОР-2» (U-19) Кропивницький 2 : 6 «УФК-Олімпік» (U-19) Харків
  27-09-2017 «Геліос» (U-19) Харків 0 : 0 «Барса» (U-19) Суми
  27-09-2017 «Маолдіс» (U-19) Дніпро 5 : 0 «Нікополь-Обрій» (U-19) Нікополь
  27-09-2017 «СК-Дніпро-1» (U-19) Дніпро 1 : 3 «Черкаський Дніпро» (U-19) Черкаси

4-й тур 04-10-2017 «СК-Дніпро-1» (U-19) Дніпро 3 : 2 «Олімпік-СДЮСШОР-2» (U-19) Кропивницький
  04-10-2017 «УФК-Олімпік» (U-19) Харків 2 : 0 «Геліос» (U-19) Харків
  04-10-2017 «Барса» (U-19) Суми 1 : 1 «Маолдіс» (U-19) Дніпро
  04-10-2017 «Черкаський Дніпро» (U-19) Черкаси 1 : 0 «Нікополь-Обрій» (U-19) Нікополь

5-й тур 11-10-2017 «Нікополь-Обрій» (U-19) Нікополь 0 : 1 «Барса» (U-19) Суми
  11-10-2017 «Олімпік-СДЮСШОР-2» (U-19) Кропивницький 0 : 3 «Черкаський Дніпро» (U-19) Черкаси
  11-10-2017 «Геліос» (U-19) Харків 7 : 1 «СК-Дніпро-1» (U-19) Дніпро
  11-10-2017 «Маолдіс» (U-19) Дніпро 1 : 3 «УФК-Олімпік» (U-19) Харків

6-й тур 18-10-2017 «СК-Дніпро-1» (U-19) Дніпро 0 : 3 «Маолдіс» (U-19) Дніпро
  18-10-2017 «Олімпік-СДЮСШОР-2» (U-19) Кропивницький 2 : 9 «Геліос» (U-19) Харків
  18-10-2017 «УФК-Олімпік» (U-19) Харків 4 : 0 «Нікополь-Обрій» (U-19) Нікополь
  18-10-2017 «Черкаський Дніпро» (U-19) Черкаси 1 : 0 «Барса» (U-19) Суми

7-й тур 25-10-2017 «Маолдіс» (U-19) Дніпро 3 : 1 «Олімпік-СДЮСШОР-2» (U-19) Кропивницький
  25-10-2017 «Нікополь-Обрій» (U-19) Нікополь 2 : 1 «СК-Дніпро-1» (U-19) Дніпро
  25-10-2017 «Барса» (U-19) Суми 4 : 0 «УФК-Олімпік» (U-19) Харків
  26-10-2017 «Геліос» (U-19) Харків 1 : 0 «Черкаський Дніпро» (U-19) Черкаси

2-й тур 01-11-2017 «Барса» (U-19) Суми 2 : 1 «Олімпік-СДЮСШОР-2» (U-19) Кропивницький

1-й тур 01-11-2017 «Черкаський Дніпро» (U-19) Черкаси 5 : 3 «УФК-Олімпік» (U-19) Харків

8-й тур 11-04-2018 «Черкаський Дніпро» (U-19) Черкаси 4 : 1 «УФК-Олімпік» (U-19) Харків
  11-04-2018 «Маолдіс» (U-19) Дніпро 1 : 1 «Геліос» (U-19) Харків
  11-04-2018 «Нікополь-Обрій» (U-19) Нікополь 1 : 1 «Олімпік-СДЮСШОР-2» (U-19) Кропивницький
  11-04-2018 «Барса» (U-19) Суми 3 : 3 «СК-Дніпро-1» (U-19) Дніпро

9-й тур 18-04-2018 «Маолдіс» (U-19) Дніпро 2 : 0 «Черкаський Дніпро» (U-19) Черкаси
  18-04-2018 «СК-Дніпро-1» (U-19) Дніпро 1 : 2 «УФК-Олімпік» (U-19) Харків
  18-04-2018 «Олімпік-СДЮСШОР-2» (U-19) Кропивницький 2 : 5 «Барса» (U-19) Суми
  18-04-2018 «Геліос» (U-19) Харків 5 : 1 «Нікополь-Обрій» (U-19) Нікополь

10-й тур 25-04-2018 «УФК-Олімпік» (U-19) Харків 2 : 2 «Олімпік-СДЮСШОР-2» (U-19) Кропивницький
  25-04-2018 «Черкаський Дніпро» (U-19) Черкаси 5 : 0 «СК-Дніпро-1» (U-19) Дніпро
  25-04-2018 «Нікополь-Обрій» (U-19) Нікополь 0 : 2 «Маолдіс» (U-19) Дніпро
  25-04-2018 «Барса» (U-19) Суми 0 : 2 «Геліос» (U-19) Харків

11-й тур 02-05-2018 «Геліос» (U-19) Харків 0 : 3 «УФК-Олімпік» (U-19) Харків
  02-05-2018 «Маолдіс» (U-19) Дніпро 2 : 0 «Барса» (U-19) Суми
  02-05-2018 «Нікополь-Обрій» (U-19) Нікополь 0 : 2 «Черкаський Дніпро» (U-19) Черкаси
  02-05-2018 «Олімпік-СДЮСШОР-2» (U-19) Кропивницький 3 : 0 «СК-Дніпро-1» (U-19) Дніпро

12-й тур 09-05-2018 «Черкаський Дніпро» (U-19) Черкаси 4 : 1 «Олімпік-СДЮСШОР-2» (U-19) Кропивницький
  09-05-2018 «Барса» (U-19) Суми 1 : 2 «Нікополь-Обрій» (U-19) Нікополь
  09-05-2018 «УФК-Олімпік» (U-19) Харків 4 : 0 «Маолдіс» (U-19) Дніпро
  09-05-2018 «СК-Дніпро-1» (U-19) Дніпро 0 : 2 «Геліос» (U-19) Харків

13-й тур 16-05-2018 «Барса» (U-19) Суми 1 : 1 «Черкаський Дніпро» (U-19) Черкаси
  16-05-2018 «Геліос» (U-19) Харків 4 : 1 «Олімпік-СДЮСШОР-2» (U-19) Кропивницький
  16-05-2018 «Маолдіс» (U-19) Дніпро 1 : 1 «СК-Дніпро-1» (U-19) Дніпро
  16-05-2018 «Нікополь-Обрій» (U-19) Нікополь 2 : 1 «УФК-Олімпік» (U-19) Харків

14-й тур 23-05-2018 «Олімпік-СДЮСШОР-2» (U-19) Кропивницький 2 : 6 «Маолдіс» (U-19) Дніпро
  23-05-2018 «Черкаський Дніпро» (U-19) Черкаси 1 : 0 «Геліос» (U-19) Харків
  23-05-2018 «УФК-Олімпік» (U-19) Харків 3 : 0 «Барса» (U-19) Суми
  23-05-2018 «СК-Дніпро-1» (U-19) Дніпро 0 : 3 «Нікополь-Обрій» (U-19) Нікополь
Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net
 - .